Bezalin

Informacje o firmie

Informacje o firmie

Mamy przyjemność przedstawić Państwu BEZALIN S.A. – lidera na krajowym rynku technicznych wyrobów włókienniczych i pożarniczych, łączącego tradycje z nowoczesnością.

Z małego prywatnego warsztatu, założonego w połowie XIX wieku, który wytwarzał liny z włókien naturalnych najprostszą metodą, na przestrzeni lat powstał nowoczesny zakład produkcyjny wykorzystujący najnowsze technologie i bogactwo swego długoletniego doświadczenia w branży.

Możemy się poszczycić bardzo szeroką ofertą produkcyjną. Nasza oferta ukierunkowana jest głównie na zaopatrywanie branż takich jak pożarnictwo (Bezalin Fire) , rolnictwo (Bezalin Agro), branża sportowa (Bezalin Sport) oraz branża technicza (Bezalin Tech). Zastosowanie produktów Bezalinu jest praktycznie nieograniczone
i często zależy od pomysłowości użytkownika.

Nasze produkty spełniają normy europejskie, co potwierdzają uzyskane przez nas certyfikaty. Możemy pochwalić się fachową wiedzą nie tylko w zakresie oferowanych produków, ale także w zakresie znajomości rynku
i przepisów, czego dowodzi członkostwo w Ogólnopolskim Stwowarzyszeniu Producentów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych i Sprzętu Ratowniczego oraz w Klastrze Ratownictwa Bezpieczeństwa, Ochrony Ludności
i Środowiska ( www.klasterratownictwa.pl).
Nasza oferta produkcyjna jest ciągle wzbogacana i systematycznie poszerzana o nowe rozwiązania będące reakcją na zapotrzebowanie naszych Kientów. Typowe i tradycyjne produkty Bezalinu podlegają ciągłym modyfikacjom w kierunku poprawy ich jakości, estetyki i wyglądu, zachowując jednocześnie swój oryginalny pierwotny charakter. Jednocześnie wprowadzane nowoczesne rozwiązania proponują nową jakość wychodząc naprzeciw wyrafinowanym potrzebom współczesnego Klienta. Warto również podkreślić, że zajmujemy się także dystrybucją sprzętu p.poż. - robimy wszytsko co w naszej mocy, aby zadowolić Klienta.

Wysoka jakość, elastyczność i estetyka produktów, szybkie terminy realizacji i rzetelność producenta to wizytówka naszej firmy. W trosce o pełną satysfakcję Klienta informujemy również o możliwości produkowania krótkich serii oraz zastosowania określonych specyfikacji.

Dodatkową gwarancją naszej jakości dla klienta jest posiadany przez naszą firmę certyfikat ISO 9001:2015, który jest potwierdzeniem solidności i niezawodności naszego przedsiębiorstwa.

Ponadto od 28.04.2009r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. ( www.rzetelnafirma.pl/BusinessCard.aspx?banner=2IE1ZV9W&source=1 ). Troskę o środowisko naturalne potwierdza natomiast otrzymany "Zielony Punkt".

Zapraszamy do współpracy!