Bezalin

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe

INFORMACJE O FIRMIE:

 

BEZALIN S.A.
ul. Piastowska 43
43-300 Bielsko-Biała, Polska

NIP: PL 547-016-90-58
BDO: 000000262
KRS: 0000314174



ADMINISTRACJA:



Sekretariat
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 155 Fax: +48 33 812 30 88
e-mail: bezalin@bezalin.com.pl

Krzysztof Jazowy
Prezes Zarządu Dyrektor Naczelny
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 155

Katarzyna Grabowska
Dyrektor ds. techniczno-produkcyjnych
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 100

Barbara Byrska
Główny Księgowy
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 185



DZIAŁ HANDLOWY:

 

Paweł Cholewik
Dyrektor ds. Sprzedaży
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 133, mob.: +48 695 557 050
e-mail: p.cholewik@bezalin.com.pl

 

Sznurki do maszyn rolniczych i siatki rolnicze

e-mail: agro@bezalin.com.pl

Paweł Cholewik
Dyrektor ds. Sprzedaży
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 133, mob.: +48 695 557 050
e-mail: p.cholewik@bezalin.com.pl

 

Sznury i liny, tasiemki i przędze

e-mail: sport@bezalin.com.pl

Rafał Krzempek
Kierownik sprzedaży SPORT i TECH
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 163, mob.: +48 691 054 741
e-mail: r.krzempek@bezalin.com.pl

Tomasz Urbaś
Doradca Klienta
Autoryzowany Kontroler Sprzętu Chroniącego przed Upadkiem z Wysokości

Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 160, mob.: +48 691 054 778
e-mail: t.urbas@bezalin.com.pl

Paulina Ucińska
Doradca Klienta
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 178
e-mail: p.ucinska@bezalin.com.pl


 
Węże i sprzęt ratowniczo-gaśniczy oraz wysokościowy

e-mail: fire@bezalin.com.pl

Jolanta Śliwka
Kierownik sprzedaży FIRE
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 199, mob.: +48 691 054 742
e-mail: j.sliwka@bezalin.com.pl

Anna Burjan 
Doradca Klienta
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 176, mob.: +48 691 054 988
e-mail: a.burjan@bezalin.com.pl

Tomasz Dutka 
Doradca Klienta
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 195, mob.: +48 691 839 237
e-mail: t.dutka@bezalin.com.pl

Michał Czernek
Doradca Klienta
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 197 mob.: +48 691 054 775
e-mail: m.czernek@bezalin.com.pl

 

DZIAŁ EKSPORTU:



Piotr Kolarzyk
Doradca Klienta
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 139, mob.: +48 691 054 772 
e-mail: p.kolarzyk@bezalin.com.pl

Dorota Kołodziejczyk
Doradca Klienta
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 129, mob. +48 887 054 741 
e-mail: d.kolodziejczyk@bezalin.com.pl

 

DZIAŁ TECHNOLOGICZNY:

 

e-mail: technologia@bezalin.com.pl

 

DZIAŁ LOGISTYKI:

 

Małgorzata Mrozik
Kierownik Działu Logistyki
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 149, mob.: +48 693 560 520 
e-mail: m.mrozik@bezalin.com.pl

 

SKLEP FIRMOWY - ZLOKALIZOWANY W SIEDZIBIE FIRMY:

 

Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 170
Fax: +48 33 812 30 88
e-mail: sklep@bezalin.com.pl