Bezalin

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe

ADMINISTRACJA

BEZALIN S.A.
ul. Piastowska 43
43-300 Bielsko-Biała, Polska
Telefon: +48 33 812 30 81
Fax: +48 33 812 30 88
e-mail: bezalin@bezalin.com.pl

Jarosław Klimaszewski
Prezes Zarządu Dyrektor Naczelny
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 155

Krzysztof Jazowy
Dyrektor ds. Finansów
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 155

Katarzyna Grabowska
Dyrektor ds. techniczno-produkcyjnych
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 100

Barbara Byrska
Główny Księgowy
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 185


DZIAŁ HANDLOWY

Sznurki do maszyn rolniczych i siatki rolnicze
E-mail: agro@bezalin.com.pl

Paweł Cholewik
Kierownik sprzedaży AGRO
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 133, mob.: +48 695 557 050
e-mail: p.cholewik@bezalin.com.pl


Sznury i liny, tasiemki i przędze

E-mail: sport@bezalin.com.pl

Rafał Krzempek
Kierownik sprzedaży SPORT i TECH
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 163, mob.: +48 691 054 741
e-mail: r.krzempek@bezalin.com.pl

Tomasz Urbaś
Doradca Klienta
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 160, mob.: +48 691 054 778
e-mail: t.urbas@bezalin.com.pl

 

Węże i sprzęt ratowniczo-gaśniczy oraz wysokościowy
E-mail: fire@bezalin.com.pl

Jolanta Śliwka
Kierownik sprzedaży FIRE
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 199, mob.: +48 691 054 742
e-mail: j.sliwka@bezalin.com.pl

Tomasz Dutka 
Doradca Klienta
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 195, mob.: +48 691 839 237
e-mail: t.dutka@bezalin.com.pl

Dawid Gach 
Doradca Klienta - przeglądy okresowe sprzętu wysokościowego
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 198 mob.: +48 691 054 248
e-mail: d.gach@bezalin.com.pl

 

DZIAŁ MARKETINGU

Monika Trocha
Specjalista ds. marketingu
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 197, mob.: +48 691 054 225 
e-mail: m.trocha@bezalin.com.pl

 

DZIAŁ EKSPORTU

Piotr Kolarzyk
Doradca Klienta
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 139, mob.: +48 691 054 772 
e-mail: p.kolarzyk@bezalin.com.pl

Ewa Kuś
Doradca Klienta
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 129, mob.: +48 691 054 746 
e-mail: e.kus@bezalin.com.pl

 

DZIAŁ TECHNOLOGICZNY
e-mail: technologia@bezalin.com.pl

 

DZIAŁ LOGISTYKI
e-mail: logistyka@bezalin.com.pl

Małgorzata Mrozik
Kierownik Działu Logistyki
Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 149, mob.: +48 693 560 520 
e-mail: m.mrozik@bezalin.com.pl

 

SKLEP FIRMOWY - ZLOKALIZOWANY W SIEDZIBIE FIRMY

Telefon: +48 33 812 30 81 wew. 170
Fax: +48 33 812 30 88
e-mail: sklep@bezalin.com.pl